Nízkoenergetický štvorizbový RD len par km od BA

 • ne_orig_50639122_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg
 • ne_orig_50639123_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg
 • ne_orig_50639124_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg
 • ne_orig_50639125_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg
 • ne_orig_50639126_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg
 • ne_orig_50639127_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg
 • ne_orig_50639128_domy-rodinny-dom-ivanka-pri-dunaji-tehlovy-ultranizkoenergeticky-dom-4-izby-100m2.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Ivanka pri Dunaji v Senci

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Ivanka pri Dunaji, lokalita Farná.

RD má celkovú úžitkovú plochu interiéru 100 m2. Pozemok má výmeru 419 m2. Zastavaná plocha je 119 m2.

Jedná sa o moderný prízemný dom s plochou strechou. RD tvorí vstupná chodba, hlavná kúpelňa s rožnou vaňou, dvoma umývadlami a WC, druhá kúpelňa s WC, umývadlom a sprchovacím kútom, práčkou a bojlerom. Dominantou je veľký otvorený priestor pozostávajúci z kuchyne s jedálňou a z obývacej izby s krbom a východom na terasu. V tomto priestore je zvýšený strop a svetlá výška je 3 metre, čo priestoru dodáva exkluzivitu a veľkorysosť. V dome sú tiež dve izby a spálňa s východom do záhrady. Pred domom sú 2 parkovacie miesta.

Dom sa nachádza na exkluzívnom pozemku v lokalite Ivanka pri Dunaji, časť Farná, a je situovaný na pokojnej slepej ulici. Desať minút pešo od pozemku sa nachádza jazero s priezračne čistou vodou a letným bufetom, kde sa dá v letných mesiacoch kúpať.

Obec Ivanka pri Dunaji ponúka skvelú občiansku vybavenosť, potraviny, poštu, reštaurácie, kaviarne, škôlky a základnú školu. Nájdete v nej všetko potrebné pre pohodlný a spokojný život. Pri obci sa aktuálne dokončuje napojenie na nový obchvat Bratislavy. V Ivanke pri Dunaji je taktiež vlaková stanica so spojením do Bratislavy. Pri stanici je novovybudované veľkokapacitné záchytné parkovisko na autá.

Projekt bol vypracovaný renomovanou projekčnou kanceláriou. RD je súčasťou dvojdomu. Celý projekt je realizovaný s ohľadom na súkromie – nezávislosť a samostatnosť obidvoch obytných jednotiek. Vstupy do domov sú samostatné a terasy sú zárožné. Každý dom má svoju vlastnú strechu a štyri obvodové múry (styčný múr nie je spoločný).

Dom je postavený z kvalitnej pálenej tehly, pričom dva stredové múry sú oddelené zvukovou izoláciou z minerálnej vlny a vymurované z akustickej tehly. Zateplenie je realizované pomocou polystyrénu hrúbky 15cm. Okná sú značky INCON s izolačným trojsklom. Použité materiály a samotná realizácia spĺňajú všetky štandardy STN. Kompletná projektová dokumentácia a fotodokumentácia sú k dispozícii pri obhliadke na vyžiadanie.

RD spĺňa energetický certifikát A1, čím sa zaraďuje medzi ultranízkoenergetické stavby. Vykurovanie je zabezpečené najmodernejším, energeticky úsporným elektrickým podlahovým kúrením. Každá izba má svoj vlastný termostat, ktorý je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu, a to aj na diaľku, po pripojení termostatov na WiFi. Ako doplnkové kúrenie je možné používať krb. RD je napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Odhadované mesačné náklady sú cca 80 EUR.

Uvedená cena je za dom v štádiu holodom. V cene sú zahrnuté komplet siete, omietky, elektrické zásuvky, vypínače na svetlo, elektrické podlahové kúrenie a ohrev vody elektrickým bojlerom na báze tepelného čerpadla voda-vzduch, ktorý je možné pripojiť na WiFi a ovládať cez mobilnú aplikáciu. Zvonku bude dom kompletne omietnutý vrátane kamenného obkladu ako na vizualizáciách. V cene holodomu sú tiež dve parkovacie miesta z dlažby, oplotenie pozemku a chodník k vchodovým dverám, predpríprava na klimatizáciu a predpríprava na exteriérové žalúzie.

V prípade záujmu je možné dom dokončiť do štandardu. Štandard zahŕňa komplet podlahy, dvere a zárubne, komplet kúpeľne a wc.
Stavba bude dokončená 01/2021. Momentálne je v štádiu výstavby.

Viac info 0902 832 837

Podrobné informácie

4
119 m²
419 m²
100 m²
osobné
nedokončený
aktívne
vaňa a sprchovací kút
vlastné - elektrické
tehla
nezariadený
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanka pri Dunaji, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Alexandra Migrová

Bc. Alexandra Migrová

Realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421902832837

migrova@legacy.sk Maklér má 2 ponuky
 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Ivanka pri Dunaji
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421902832837

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Alexandra Migrová

Bc. Alexandra Migrová

Realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421902832837

migrova@legacy.sk Maklér má 2 ponuky